כל הסדנאות והקורסים מיועדים לארגונים,הן מבוססות מדעית וכוללות למידה  התנסותית שהיא הדרך האפקטיבית ביותר להפנמת ידע.

אנחנו מאמינים שמערכות יחסים מיטיבות מיצרות שיתוף פעולה ותורמות למסירות ונאמנות רבה בתוך הארגון, עובדים מועצמים יודעים כיצד להביא את חוזקותיהם לידי ביטוי ומשיגים תוצאות טובות יותר, צוותים שעובדים טוב יותר ביחד יודעים להשתמש בחוזקות כל פרט בקבוצה ועל ידי כך למקסם יכולות ותוצאות, מנהלים היודעים להשפיע ולרתום את העובדים למטרות הארגון – משיגים יעדים גדולים מהמצופה.

משתתפי הסדנאות שלנו מספרים כי התכנים שנלמדו הביאו לשינוי משמעותי בחייהם האישיים, והמשפחתיים ולא רק בעבודה וזו שליחותינו עלי אדמות.

סדנת מוטיבציה – כלי מרכזי לשימור ועידוד עובדים (חד יומית)

אנו מצויים כיום בעידן מאתגר במיוחד בהיבטים רבים
היכולת לשמר עובדים, לתחזק אווירה פרודוקטיבית, יצירת גאוות יחידה ושימורה, יצירת התלהבות ואכפתיות , חיזוק יצירתיות ויוזמה של העובדים ,קשורים  באופן הדוק לרמת המוטיבציה של העובדים.
זכרו: בעבר עובדים חיזרו אחרי אירגונים שהיו מקור לביטחון כלכלי ויציב לטווח ארוך, היום העובדים הם המחוזרים על ידי אירגונים ומכך שימור עובדים הפך להיות האתגר המרכזי..
בסדנה תקבלו כלים ליצירת מוטיבציה בקרב העובדים ולהביאם לראות בארגון מקום בו יוכלו להביא לידי  ביטוי את מיטבם, לממש את עצמם, להביא לידי ביטוי את מגוון מיומנויותיהם וחזקותיהם, ליצור זהות תיפקודית וחיבורם לשליחות ומשמעות האירגון.
המלצה: תוצאות סדנה נבחנות ביישומן ביום יום.
לכן המלצתנו ,הנובעת מניסיון רב שנים , שבמידה ובחרתם בסדנה חד יומית ,
יקבע בסיומה מועד למפגש נוסף עם משתתפי הסדנה .
מפגש שמטרתו   לבחון  האם ועד כמה  עמדו המשתתפים בהתחייבות שהם עצמם הגדירו בסיום הסדנה  ולסייע בשימור ובהטמעת הכלים שנלמדו לאורך זמן

בחירה וחופש הבחירה

קורס להעלאת המוטיבציה והפנמת המשמעות - הלכה למעשה (4 מפגשים)

הקורס יאפשר העמקה בתכנים, התנסויות אישיות והטמעת הכלים הנלמדים.

נושאי הקורס: 

  • מה הכי חשוב לעובדים בעידן הטכנולוגי בצרכי הקיום, החברה, השייכות והמימוש העצמי.
  • מה מניע עובדים?
  • מדוע שביעות רצון ומוטיבציה הם שני דברים שונים?
  • הצבת מטרות כמרכיב מוטיבציה.
  • הוגנות ומוטיבציה במקומות עבודה.
  • מסוגלות עצמית, ציפיית היכולת, התכלית וערכיות התגמול, מה השפעתם?

משתתפים שעברו את החוויה מספרים:

תמר שמחי- מט"י חיפה

צבי הוא איש של חזון….

מר ברוך דותן, מנהל המחלקה לשירותים מונעים בעיריית חיפה מספר על "שדות ישראל" וההכרות עם צבי ליבנה המייסד.אימון מנהלים אישי אחד על אחד הוא תהליך המיושם בעזרת צוות "שדות ישראל" המעניק למנהל אוזן קשבת,הדרכה וייעוץ המהווה משב רענן בשיגרת העבודה היום יומית השוחקת.

מספרים עלינו